ביטוח רכב

ביטוח רכב – החדשות האחרונות בתחום

כאשר אנו עוסקים אודות בחירת ביטוח רכב ידוע לכולנו כי ישנם 3 סוגי ביטוחים שהם ביטוח חובה, ביטוח מקיף וכן ביטוח צד ג' כנגד צד שלישי. אך מלבד סוגי ביטוחים אלו, ישנם אופציות נוספות רחבות בבחירת פוליסת הביטוח עצמה ואשר היא מציעה ופה כל חברה מציעה ביטוחים שונים בתנאים משתנים ואיתם המחירים. כאשר אתם מעודכנים אודות ביטוח רכב מותאם וכן ביטוח קטנוע מומלץ עבורכם, אתם גם בטוחים מפני כל תביעה ופגיעה וגם חוסכים כסף רב. אז כדי שלא ירמו אתכם, להלן מספר חדשות ועדכונים בתחום ביטוח רכב.

ביטוח רכב לנשים בלבד

לפי סטטיסטיקות חברות הביטוח, נשים מעורבות פחות בתאונות אשר הינן קטלניות או שבהן נגרם נזק משמעותי. עקב זאת קמה לה נישה חדשה של ביטוח רכב לנשים בלבד עם עדיפות לנשים נשואות בגילאי 55-25 ובעלות ילדים. החדשה המעניינת הינה כי ביטוח רכב לנשים גרושות יעלה יותר מאשר ביטוח רכב לנשים נשואות שכן נמצא במחקרים כי נשים גרושות מועדות יותר לתאונות.

למרות שלא תמיד שומעים אודות ביטוח עבור נשים, כדאי ורצוי לבדוק סוגיה זו בחברות הביטוח השונות וזאת כדי לקבל הנחה או מחיר נוח בעיקר אם הנכן נשואות ובעלות ילדים שכן כדאי להזכיר לחברות את הסטטיסטיקה אשר כבר בבעלותם לקבלת ההטבה וההנחה כקלף מיקוח נוסף במחיר הביטוח.

קבוצת שקל מתרחבת לתחום ביטוחי רכב

הקבוצה אשר התמקדה בתחום הפיננסי החליטה להרחיב את פעילותה ועתה נכנסת גם לתחום ביטוחי הרכב. שקל הינה סוכנות ההסדרים ה-3 בארץ בגודלה ומטרתה בשנים האחרונות להפוך לגוף גדול ומוביל בתחומי ביטוח כללי וביטוח רכב.

הקבוצה רכשה 70% מסוכנות הביטוח אודי שושנה ביטוחים ושמה ישונה לשקל שוני. מאיר אוזן, יו"ר קבוצת שקל מציין כי חזונו להתרחב ולהפוך לגוף מוביל בעל היקף פעילות של למעלה מ-100 מליון ש"ח.

הקבוצה אשר שייכת לקבוצת הפניקס מציעה הסדרים פנסיונים הכוללים קופות גמל וקרנות השתלמות, קרנות פנסיה, ביטוח מנהלים, ניהול עושר משפחתי, ביטוח סיעודי ובריאותי ומעתה תציע גם ביטוח רכב במסגרת ביטוח אלמנטרי, בהחלט חדשות חיוביות באשר להגברת התחרות בשוק ביטוחי רכב בישראל.

רכישת ביטוח רכב בדרום באמצעות ביטוח ישיר לא תתאפשר

עקב מכת גניבות קשה באיזור באר-שבע אשר לא מטופלות בידי הרשויות, הודיעה חברת ביטוח ישיר כי לא תאפשר רכישה של ביטוח רכב חדש בדרום. כאשר הרשויות יחליטו להלחם בתופעה אומרים בביטוח ישיר, יישמחו לבצע חידוש ביטוח רכב עבור כלל התושבים באיזור. יש לציין כי ביטוח ישיר אינה היחידה אשר מסרבת לבטח רכבים באיזור עד שמכת הגניבות תקבל טיפול הולם.

ביטוח רכב לשומרי שבת

נהגים השומרים את השבת יוכלו לרכוש ביטוח רכב לשומרי שבת אשר יכסה אותם אך ורק בימי חו"ל של השבוע. ביטוח שכזה יחסוך כסף למבוטחים אך יחד עם זאת ישנה המחלוקת מתי בדיוק נכנסת ויוצאת השבת שכן זמן זה משתנה בין הערים והאיזורים השונים בארץ.

מחירי ביטוח חובה צפויים לרדת בעתיד

תזכיר חוק שפרסם משרד האוצר מעלה כי ההשתתפות העצמית אשר קיימת כיום בביטוח מקיף תורחב גם לפוליסת ביטוח חובה ואשר מחיריו תחת פיקוח משרד האוצר. הוספה של רכיב השתתפות עצמית זו תוזיל את עלויות הביטוח לגבי נהגים אשר הינם זהירים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *