ביטוח צד ג' לרכב
מאת:
דאבל פתרונות אינטרנט

ביטוח צד ג' לרכבביטוח רכב הנקרא - ביטוח צד ג' הינו ביטוח  המכסה את הנזקים שנגרמו  לרכב או לרכוש של צד שלישי אחר.  נזק הנגרם לאחר  יפוצה ע"י חברת הביטוח , ע"פ הפוליסה  ותנאיה. ככלל  ביטוח צד ג' נכלל בביטוח הרכב המקיף, אם ישנה פוליס
ביטוח צד ג' לרכב

ביטוח רכב הנקרא - ביטוח צד ג' הינו ביטוח  המכסה את הנזקים שנגרמו  לרכב או לרכוש של צד שלישי אחר.  נזק הנגרם לאחר  יפוצה ע"י חברת הביטוח , ע"פ הפוליסה  ותנאיה. ככלל  ביטוח צד ג' נכלל בביטוח הרכב המקיף, אם ישנה פוליסת  ביטוח שינו כיסוי על נזקים שנגרמו, ואין צורך לרכוש פוליסת ביטוח נוספת. כיוסי נוסף מקובל בפוליסת ביטוח צד ג' לרכב הינו כיסוי הוצאות משפט למבוטח לצורך התגוננות בפני תביעת צד ג' בשל מקרה   הביטוח, על פי תנאי הפוליסה.

תעריפי ביטוח צד ג' נקבעים לפי נתוני הנהג העיקרי ברכב, מספר הנהגים הנוספים ונתוניהם, וכמובן סוג הרכב והיסטוריה של תביעות בעבר. הרחבות  והוספות לפוליסה הבסיסית ביטוח צד ג' לרכב בד"כ בתוספת תשלום, הדבר מבטיח לכם כיסוי רחב יותר וממצה ההופך פוליסת ביטוח צד ג' לרכב לביטוח משודרג המותאם בדיוק לפי צרכיכם.
הרחבות המקובלות הינן שירותי דרך וגרירה ,תיקוני דרך, חילוץ והחלפת גלגל, כיסוי לשבר שמשות,  רדיו חליפי . לעניין הגנה משפטית  במקרה של תביעות במקרה של תאונה והפעלת הליכים משפטיים, בהם מוגש נגד המבוטח כתב אישום ע"י המדינה או מטעמה עקב מקרה ביטוח המכוסה בפוליסה. הרחבה זו מעניקה ייצוג משפטי ויעניק הגנה משפטית הדרושה.  חשוב לציין כי ביטוח צד ג' לרכב הוא ביטוח חלקי ומיועד בדרך כלל לרכבים שערך השוק שלהם נמוך.סכום הפיצוי נקבע ע"פ סכום הנזק שנגרם לצד ג', אך לא עולם לא יעלה על גבול האחריות שנקבע בפוליסה.

ניתן לסכם ולומר, כי ביטוח צד ג' לרכב הינו ביטוח שיש לעשות אותו, כאשר מגיעים למצב בו חברת ביטוח רכב לא מסכימה לחדש ביטוח מקיף , ואין ברירה אלא לעשות ביטוח צד ג', אך באמצעות תוספות והרחבות לפוליסה , כפי שתיארתי קודם ניתן לשדרג את פוליסה מתאימה, וזכות לכיסוי ביטוחיי מתאים.הדבר יחידי שאינו ניתן לבטח הוא כדומה לביטוח אשר מפצה על נזקים שנגרמו לרכב שלך או לרכב של מישהו אחר. אם הרכב שלך ניזוק, או אם פגעת ברכב של מישהו אחר, תפוצה אם יש לך ביטוח רכב מקיף. הביטוח נקרא "מקיף" כי הוא מקיף מגוון גדול של סיכונים שאתה מבוטח מפניהם, כמו גניבה, תאונה, שריפה, ועוד כפי שמפורט בפוליסה.
בנוסף לביטוח צד ג' לרכב ,  בעלי רכב דו-גלגלי, קטנועים ואופנועים מסתפקים בדרך כלל ביטוח צד ג'. בעיקר עושים כך מסיבה לרוב שחברות הביטוח מסרבות לבטח אותם, והביטוח יקר מאוד, והקטנועים משום שמחיר הביטוח יקר יחסית לערך הקטנוע עצמו.
המאמר זה נכתב ע"י דאבל פתרונות אינטרנט, כתוכן שיווקי עבור אתר www.incar.co.il  השוואת מחירי ביטוח רכב מאפשר לגולש לקבל פניות להצעת מחיר ביטוח רכב לרכב הפרטי , ביטוח לאופנועים , ביטוח לאוטובוס ורכבים מסחריים.


כתבה נכתבה ב-10/11/2010 07:22:19, עודכנה לאחרונה ב-25/01/2011 12:50:13


שם :
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :
כניסת חברות וסוכני ביטוח / גולשי הפורומים
משתמש :

סיסמה :
 

שכחת סיסמא, לחץ כאן או להרשמה לחץ כאן.

קטגוריות
חברות ביטוח לרכב  חברות ביטוח לרכב
חוות דעת  חוות דעת
מילון מונחים, מושגים וטיפים  מילון מונחים, מושגים וטיפים
מן העיתונות   מן העיתונות
תאונות דרכים  תאונות דרכיםאתר השוואות ביטוח רכב מאפשר קבלת הצעת מחיר ביטוח רכב לאחר מילוי טופס מחברות ביטוח או סוכני ביטוח. וכן האתר מרכז נושאים בתחום ביטוח רכב : ביטוח מקיף, ביטוח חובה וכן ביטוח צד ג'.אתר www.incar.co.il השוואות ביטוח רכב הינו עצמאי ואינו בבעלות חברות הביטוח השונות.

כל הזכויות שמורות ל incar השוואות ביטוח רכב.  נבנה על ידי אלמיר מערכות תוכנה